28 Eylül 2016 Çarşamba

Malatya Teknik Servis ve Ekstraları


Bilgisayarıma format atmak istiyorum, bilgisayara format atamıyorum,malatya bilgisayar tamiri,malatya bilgisayar kurulumu.
Malatya telefon teknik servisi ve 2. El telefon alım satımı asli işimiz olmasına rağmen müşterilerimizi kıramayıp kimi zamanda bilgisayar işlerini de hallediyoruz. Değerli Müşterilerimizin Dizüstü bilgisayarlarına günlük yaşamda ihtiyaç duydukları programları ya da işleri gereği kullanmak zorunda oldukları özel yazılımlarının kurulumunu yapıyoruz. Amacımız telefon alım satımı ya da telefon tamiri için bizi tercih eden müşterilerimizin sıkıntılarını gidermek bir nebze de olsa daha fazla yardımcı olabilmek.
Geçenlerde bir müşterim Hp marka dizüstü bilgisayarını getirdi. Format attırmak istediğini söyledi. Ben de kendisini kıramadım, kabul ettim. Zaten bilgisayarını format attırmak için bir bilgisyarcıya/internet kafeye vermiş. Fakat bilgisayara format atılamamış. Ayrıca dizüstü bilgisayarın sabit sürücüsünün(harddisk drive) arızalı olduğunu söküp baktıklarını da eklemişler. Sonuç itibari ile bize güvenen bizi tercih eden değerli müşterimizin bu sıkıntısını gidermek durumunda kaldık. Sonuç itibari ilke biraz uğraştırsa da bilgisayarı yeniden kurmayı başardık. Dizüstü bilgisayarını müşterimize teslim ettik. Asli alanımızın telefon tamiri ve alım satımı olması hasebiyle bizi aşan bilgisayar tamiri konularında müşterilerimizi gerekli doğru kişilere yönlendirmeyi de ihmal etmiyoruz.
Sadece bilgisayar değil ki, kumandasını, telefon kulaklığını, ipod müzik çalarını, otomatik kapı kumandasını tamir ettirmek için getiren müşterilerimiz de var. Başımızdan geçen bir olayı anlatayım. Bir sitede güvenlik görevlisi olarak çalışan bir müşterimiz sitenin otomatik bariyerinin kumandasını düşürüp kırmış. Pazar günü sabah erken saatten itibaren bizi aramaya başladı. Biz de bunun üzerine hemen Telefon Teknik Servisini açtık. Nihayetinde otomatik bariyer kumandasını tamir ettik. İnsanlara gücümüz yettiğince yardım edebilmek insanı mutlu eden bir olay.
Buna benzer daha nice olaydan bahsedebiliriz. Ama biz yine de asli işimiz olan telefon tamiri ve ikinci el telefon alım satımı yapmayı tercih ederiz.
Canpolat İletişim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder